loader

Kim jesteśmy ?

title

Analizując i badając rynek wielokrotnie napotykamy potrzeby klientów, którzy nie są usatysfakcjonowani, bądź szukają innych, ciekawych rozwiązań i możliwości. Jak wiadomo, potrzeby rynku ciągle się zmieniają i właśnie to stanowi myśl przewodnią kompleksowych usług serwisowych dostarczanych przez Serwave! Celem naszej firmy jest zwiększenie konkurencyjności zarówno sklepów stacjonarnych jak i internetowych branży RTV i AGD dzięki umożliwieniu im wprowadzenia dodatkowych, pro-konsumenckich usług.

img
img

Nasza działalność

title

Nasza firma oferuje kompleksowe wsparcie w instalacji, montażu i konfiguracji urządzeń RTV i AGD. Wielokrotnie dokonując zakupu nowego urządzenia klient zdany jest sam na siebie z kwestiami transportu, rozpakowania, podłączenia i uruchomienia. Gdy już upora się z tymi zadaniami zostaje z dziesiątkami paczek i pustych opakowań, które tylko zajmują przestrzeń. Co więcej, nowoczesne urządzenia bywają skomplikowane i niejednokrotnie potrzebna jest pomoc wykwalifikowanej, doświadczonej kadry przy ich pierwszym uruchomieniu.

Właśnie tutaj z pomocą przychodzi Serwave! Podstawą i ideą przewodnią każdej usługi powinno być zadowolenie klienta. Zadowolony klient świadczy o skuteczności przedsiębiorcy i możliwości jego rozwoju. Oferowane przez nas rozwiązania umożliwiają osiągnięcie właśnie takiego efektu! Gdy klient zakupi w Państwa sklepie sprzęt mogą skontaktować się Państwo z nami za pomocą dedykowanej aplikacji bądź poprzez specjalny formularz. W ten sposób składane jest zamówienie do naszej firmy, które przekazywane jest do jednego z naszych punktów logistycznych działających na terenie całego kraju. Następnie nasi wykwalifikowani specjaliści dostarczają sprzęt do klienta i wykonują kompleksową usługę – wnoszą sprzęt, podłączają go, a ponadto zabierają zużyty sprzęt oraz zbędne opakowania.

Nasz system informatyczny na którym oparte są usługi działa w chmurze. Dzięki temu Państwo oraz Państwa pracownicy mają dostęp do potrzebnych informacji z każdego urządzenia, a także o każdej porze. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i podniesienia konkurencyjności Państwa sklepu!


Masz pytania odnośnie współpracy?

Serwis door to door 24h (express)

title

Nowa usługa jaką z przyjemnością możemy zaoferować.

title

Czas reakcji max 24h

Ekipa serwisowa pojawi się u klienta nie później niż 24h od otrzymania zgłoszenia.

title

Dostępne usługi

Szeroki zakres usług umożliwia obsłużyć większość klientów.

title

Oryginalne części

Przy wymianach używamy tylko oryginalnych części zamiennych

title

Used for Many Purposes

Quisque ut nunc elit. Lorem ipsum dolor Sit amet consectetur.

title

Low Installation Costs

Quisque ut nunc elit. Lorem ipsum dolor Sit amet consectetur.

title

Easy Installation

Quisque ut nunc elit. Lorem ipsum dolor Sit amet consectetur.

img