loader
img

Dla serwisantów

title

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą w charakterze serwisantów, serdecznie zapraszamy do kontaktu! Oferujemy korzystne warunki współpracy, elastyczną pracę oraz możliwość współpracy z renomowanymi sieciami sprzedaży. Poszukujemy doświadczonych i gotowych do wyzwań osób, które posiadają wysoki poziom wiedzy technicznej i obsługi urządzeń. Jeżeli obsługa i montaż urządzeń IT, RTV i AGD nie są dla Was trudnością, a także jesteście w stanie zapewnić najwyższą jakość usługi i wsparcia technologicznego dla klientów – serdecznie zapraszamy do współpracy!

Świadczone przez nas usługi wykonywane są przez wyszkolonych serwisantów posiadających wieloletnie doświadczenie w obsłudze i podłączeniach sprzętu RTV i AGD. Nasze profesjonalne podejście gwarantuje doskonałą jakość oraz szybką realizację. Co więcej nasz serwis automatycznie kalkuluje koszty dzięki czemu stawki oraz koszty są zawsze jasne i klarowne. Realizowane zlecenia są zawsze traktowane indywidualnie, a godziny dostawy i montażu ustalane bezpośrednio z odbiorcą.

Co istotne, każdy współpracownik bez znaczenia na metodę integracji otrzymuje od nas dostęp do platformy Serwave wraz z indywidualnym kontem, loginem oraz hasłem.


Masz pytania odnośnie współpracy?

Serwis door to door 24h (express)

title

Nowa usługa jaką z przyjemnością możemy zaoferować.

title

Czas reakcji max 24h

Ekipa serwisowa pojawi się u klienta nie później niż 24h od otrzymania zgłoszenia.

title

Dostępne usługi

Szeroki zakres usług umożliwia obsłużyć większość klientów.

title

Oryginalne części

Przy wymianach używamy tylko oryginalnych części zamiennych

title

Used for Many Purposes

Quisque ut nunc elit. Lorem ipsum dolor Sit amet consectetur.

title

Low Installation Costs

Quisque ut nunc elit. Lorem ipsum dolor Sit amet consectetur.

title

Easy Installation

Quisque ut nunc elit. Lorem ipsum dolor Sit amet consectetur.

img